Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov, Kůští Interaktivní plán dopravy   19:26 V
1,4 Čeminy, Komberk Interaktivní plán dopravy   19:28 V
3,2 Čeminy Interaktivní plán dopravy   19:32 V
6 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   19:36 V
9,9 Malesice Interaktivní plán dopravy   19:42
12 Radčice Interaktivní plán dopravy   19:45
12,3 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   19:46
13,5 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   19:48
14,6 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   19:49
15,8 Kalikova Interaktivní plán dopravy   19:50
16,6 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:52
17 Tylova Interaktivní plán dopravy   19:54
17,4 U Práce Interaktivní plán dopravy   19:56
17,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:57
18,3 Pařížská Interaktivní plán dopravy   19:59
19 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 20:01  



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019