Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   14:52
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   14:53
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:54
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:55
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   14:56
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:57
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:59
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:01
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:02
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:03
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:05
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:06
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 15:08  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019