Detail spoje » Bus N7
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   1:29
0,6 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:31
0,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:32
1,4 Tylova Interaktivní plán dopravy   1:34
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   1:35
2,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   1:36
2,8 Cínová Interaktivní plán dopravy   1:36
3,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   1:37
3,7 Ke Karlovu Interaktivní plán dopravy   1:38
3,8 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   1:39
4,5 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   1:40
5,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   1:41
5,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   1:42
6,4 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy 1:44