Detail spoje » Bus N7
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   2:29
0,6 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:31
0,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:32
1,4 Tylova Interaktivní plán dopravy   2:34
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   2:35
2,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   2:36
2,8 Cínová Interaktivní plán dopravy   2:36
3,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   2:37
3,7 Ke Karlovu Interaktivní plán dopravy   2:38
3,8 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   2:39
4,5 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   2:40
5,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   2:41
5,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   2:42
6,4 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy 2:44