Detail spoje » Bus N2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Černice Interaktivní plán dopravy   3:10
0,3 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   3:10
0,5 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   3:11
0,9 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   3:12
1,3 Fialková Interaktivní plán dopravy   3:13
1,8 Čechurov Interaktivní plán dopravy   3:14
2,3 Bručná Interaktivní plán dopravy   3:15
2,6 U Kasáren Interaktivní plán dopravy   3:15
3,2 U Školky Interaktivní plán dopravy   3:16
3,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   3:17
4,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   3:18
4,8 Sladová Interaktivní plán dopravy   3:19
5,3 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   3:20
6,3 Liliová Interaktivní plán dopravy   3:23
6,6 Jedlová Interaktivní plán dopravy   3:23
6,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   3:24
7,7 Pařížská Interaktivní plán dopravy   3:26
8,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:30
8,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:31
9 Tylova Interaktivní plán dopravy   3:33
9,3 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   3:34
10,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   3:36
11,5 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   3:38
12 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   3:40
12,4 Lábkova Interaktivní plán dopravy   3:41
12,8 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 3:43  



Verze JŘ: 10:16_30.09.2020