Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   12:07
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   12:08
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   12:09
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   12:10
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   12:11
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:12
2,3 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   12:12
2,6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:13
2,9 Kruhová Interaktivní plán dopravy   12:14
3,7 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   12:16
5,1 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   12:18
5,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   12:19
6,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   12:20
7,2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   12:22
7,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   12:23
8,6 Bory Interaktivní plán dopravy 12:25  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019