Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   12:30
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   12:32
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   12:33
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   12:34
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   12:34
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   12:35
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   12:37
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   12:39
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   12:40
5,7 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   12:41
6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:42
6,3 Kruhová Interaktivní plán dopravy   12:43
6,4 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   12:43
7,7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   12:45
7,9 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   12:46
8,1 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   12:47
8,8 NC Černice Interaktivní plán dopravy 12:48  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019