Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:00
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:02
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:03
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:04
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   15:04
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:05
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:07
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:09
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   15:10
5,7 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   15:11
6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:12
6,3 Kruhová Interaktivní plán dopravy   15:13
6,4 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:13
7,7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:15
7,9 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:16
8,1 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:17
8,8 NC Černice Interaktivní plán dopravy 15:18  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019