Detail spoje » Bus 52 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:55
1,3 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   6:57
2,6 Zábělá Interaktivní plán dopravy   6:58
4,5 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   7:01 V
6,5 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   7:04 V
7,2 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   7:05 V
8,5 Smědčice Interaktivní plán dopravy   7:07 V
10 Bušovice Interaktivní plán dopravy   7:09 V
10,4 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy 7:11   V



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019