Detail spoje » Bus 52 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy   23:10 V
0,4 Bušovice Interaktivní plán dopravy   23:11 V
1,9 Smědčice Interaktivní plán dopravy   23:13 V
3,1 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   23:15 V
3,9 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   23:16 V
5,9 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   23:19 V
7,8 Zábělá Interaktivní plán dopravy   23:21
9,1 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   23:23
10,4 Doubravka Interaktivní plán dopravy 23:25  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019