Detail spoje » Bus 52 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy   15:53 V
0,4 Bušovice Interaktivní plán dopravy   15:54 V
1,9 Smědčice Interaktivní plán dopravy   15:56 V
3,1 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   15:58 V
3,9 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   15:59 V
5,9 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   16:02 V
7,8 Zábělá Interaktivní plán dopravy   16:04
9,1 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:06
10,4 Doubravka Interaktivní plán dopravy 16:09  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019