Detail spoje » Bus 52 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:45
1,3 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:47
2,6 Zábělá Interaktivní plán dopravy   17:48
4,5 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   17:51 V
6,5 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   17:54 V
7,2 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   17:55 V
8,5 Smědčice Interaktivní plán dopravy   17:57 V
10 Bušovice Interaktivní plán dopravy   17:59 V
10,4 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy 18:01   V



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019