Detail spoje » Bus 52 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy   18:03 V
0,4 Bušovice Interaktivní plán dopravy   18:04 V
1,9 Smědčice Interaktivní plán dopravy   18:06 V
3,1 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   18:08 V
3,9 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   18:09 V
5,9 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   18:12 V
7,8 Zábělá Interaktivní plán dopravy   18:14
9,1 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:16
10,4 Doubravka Interaktivní plán dopravy 18:19  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019