Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   13:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:48
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   13:49
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   13:51
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   13:52
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   13:54
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:57
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   13:59
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 14:00  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019