Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:00
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   6:00
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   6:01
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:03
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   6:04
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:05
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   6:07
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   6:09
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   6:12
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:13
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:15
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:16
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:17
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:19
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:21
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:23
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:24
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:26
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:27
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:28
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 6:30