Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:29
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   6:29
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   6:30
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:32
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   6:33
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:34
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   6:37
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   6:39
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   6:42
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:43
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:45
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:46
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:47
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:49
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:51
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:53
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:54
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:56
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:57
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:58
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 7:01