Detail spoje » Bus 29 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:33
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:34
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:35
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:36
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:38
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:40
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:41
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:43
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:45
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:46
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:48
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:50
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   15:52
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   15:55
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   15:56
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   15:57
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:59
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:00
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:01
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 16:04  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019