Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   13:00
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:01
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:02
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:04
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:06
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:07
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:10
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:11
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:14
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:16
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:18
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:20
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:21
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:22
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:23
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 13:25  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019