Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   12:50
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   12:50
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   12:52
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   12:53
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   12:54
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   12:55
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:58
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:01
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:03
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:05
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:07
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:08
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:10
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:11
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:13
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 13:15  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019