Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   14:56 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   14:57 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   14:59 V
5,2 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   15:06 V
5,7 Kyšice Interaktivní plán dopravy   15:07 V
6,3 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   15:08
7,6 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   15:10
8,2 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   15:11
8,6 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   15:12
9,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:14
10,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 15:16  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019