Detail spoje » Bus 53 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:50
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   21:51
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   21:53
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   21:54
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   21:55
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   21:56
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   21:58 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   21:59 V
8,6 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   22:04 V
9 Dýšina Interaktivní plán dopravy   22:05 V
9,6 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   22:06 V
10,3 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 22:08   V
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019