Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:50
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:52
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   18:54
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   18:55
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   18:56
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   18:57
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   18:59 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   19:00 V
7,6 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   19:04 V
9 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   19:06 V
9,4 Dýšina Interaktivní plán dopravy   19:07 V
10 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   19:08 V
10,7 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 19:10   V



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019