Detail spoje » Bus 53 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:54
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   22:55
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   22:57
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   22:58
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   22:59
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   23:00
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   23:02 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   23:03 V
8,6 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   23:08 V
9 Dýšina Interaktivní plán dopravy   23:09 V
9,6 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   23:10 V
10,3 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 23:12   V
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019