Detail spoje » Bus N3
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   1:12
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   1:12
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   1:14
3,2 Košutka Interaktivní plán dopravy   1:17
4 Severka Interaktivní plán dopravy   1:19
4,6 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   1:20
6,6 Rondel Interaktivní plán dopravy   1:23
7,4 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   1:25
7,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:26
8,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:30
8,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   1:32
9,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   1:33
10 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   1:35
10,5 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   1:36
11 Letná Interaktivní plán dopravy   1:37
11,3 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   1:38
12,1 Lobzy Interaktivní plán dopravy   1:40
13,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   1:42
13,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   1:43
14,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   1:44
14,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 1:46