Detail spoje » Bus N3
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   2:14
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   2:15
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   2:16
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   2:17
2,5 Lobzy Interaktivní plán dopravy   2:19
3,2 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   2:20
3,5 Letná Interaktivní plán dopravy   2:21
4 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   2:22
4,6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   2:23
5,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   2:25
5,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   2:26
6,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:30
6,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:31
7,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   2:32
8,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   2:35
10 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   2:38
10,8 Severka Interaktivní plán dopravy   2:40
11,5 Košutka Interaktivní plán dopravy   2:42
13,2 Žlutická Interaktivní plán dopravy   2:45
14,3 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   2:47
14,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 2:48