Detail spoje » Bus N3 M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:14
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   4:15
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:16
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   4:17
2,5 Lobzy Interaktivní plán dopravy   4:19
3,2 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   4:20
3,5 Letná Interaktivní plán dopravy   4:21
4 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   4:22
4,6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:23
5,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:25
5,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   4:26
6,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 4:30  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;