Detail spoje » Bus N3
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   1:14
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   1:15
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   1:16
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   1:17
2,5 Lobzy Interaktivní plán dopravy   1:19
3,2 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   1:20
3,5 Letná Interaktivní plán dopravy   1:21
4 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   1:22
4,6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   1:23
5,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   1:25
5,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   1:26
6,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:30
6,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:31
7,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   1:32
8,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   1:35
10 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   1:38
10,8 Severka Interaktivní plán dopravy   1:40
11,5 Košutka Interaktivní plán dopravy   1:42
13,2 Žlutická Interaktivní plán dopravy   1:45
14,3 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   1:47
14,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 1:48