Detail spoje » Bus N3
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   2:12
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   2:12
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   2:14
3,2 Košutka Interaktivní plán dopravy   2:17
4 Severka Interaktivní plán dopravy   2:19
4,6 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   2:20
6,6 Rondel Interaktivní plán dopravy   2:23
7,4 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   2:25
7,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:26
8,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:30
8,8 Pařížská Interaktivní plán dopravy   2:32
9,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   2:33
10 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   2:35
10,5 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   2:36
11 Letná Interaktivní plán dopravy   2:37
11,3 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   2:38
12,1 Lobzy Interaktivní plán dopravy   2:40
13,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   2:42
13,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   2:43
14,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   2:44
14,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 2:46