Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:40
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   21:40
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:43
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   21:46
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   21:47
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:48
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   21:49
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:50
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:53
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:55
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   21:56
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   21:59
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 22:01  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019