Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:25
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:25
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:28
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:31
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:32
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:33
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   16:34
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:36
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:39
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:42
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:43
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:46
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 16:49  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019