Detail spoje » Bus N6
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   1:36
0,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   1:37
1 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   1:38
2,2 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   1:40
2,7 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   1:41
4,1 Doubravka Interaktivní plán dopravy   1:44
4,5 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   1:45
5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   1:46
5,4 Opavská Interaktivní plán dopravy   1:47
6,6 Lobzy Interaktivní plán dopravy   1:49
7,3 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   1:50
7,6 Letná Interaktivní plán dopravy   1:51
8,1 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   1:52
8,7 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   1:53
9,5 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   1:55
9,9 Pařížská Interaktivní plán dopravy   1:56
10,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:00
10,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:01
11,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   2:02
12,2 Rondel Interaktivní plán dopravy   2:05
14,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   2:08
14,9 Severka Interaktivní plán dopravy   2:10
15,6 Košutka Interaktivní plán dopravy   2:12
17,3 Žlutická Interaktivní plán dopravy   2:15
18,4 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   2:17
18,9 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 2:18