Detail spoje » Bus N6
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   2:42
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   2:42
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   2:44
2,8 Košutka Interaktivní plán dopravy   2:47
3,6 Severka Interaktivní plán dopravy   2:49
4,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   2:50
6,2 Rondel Interaktivní plán dopravy   2:53
7 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   2:55
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:56
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:00
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   3:02
8,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   3:03
9,6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   3:05
10,1 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   3:06
10,6 Letná Interaktivní plán dopravy   3:07
10,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   3:08
11,7 Lobzy Interaktivní plán dopravy   3:10
12,8 Opavská Interaktivní plán dopravy   3:12
13,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   3:13
13,7 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   3:14
14,1 Doubravka Interaktivní plán dopravy   3:16
15,4 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   3:18
16 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   3:19
17,2 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   3:22
17,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   3:23
18,2 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy 3:24