Detail spoje » Bus N6 M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   3:26
0,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   3:27
1 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   3:28
2,2 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   3:30
2,7 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   3:31
4,1 Doubravka Interaktivní plán dopravy   3:34
4,5 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   3:35
5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   3:36
5,4 Opavská Interaktivní plán dopravy   3:37
6,6 Lobzy Interaktivní plán dopravy   3:39
7,3 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   3:40
7,6 Letná Interaktivní plán dopravy   3:41
8,1 Divadlo Alfa Interaktivní plán dopravy   3:42
8,7 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   3:43
9,5 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   3:45
9,9 Pařížská Interaktivní plán dopravy   3:46
10,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 3:48  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;