Detail spoje » Bus 40
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   14:39
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:40
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:43
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:45
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:47
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:49
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   14:50
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   14:52
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:54
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   14:56
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:00  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019