Detail spoje » Bus 36 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   5:24
0,5 Obchodní Interaktivní plán dopravy   5:25
0,9 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:26
1,4 Morseova Interaktivní plán dopravy   5:27
2,2 Plochá dráha Interaktivní plán dopravy   5:28
2,9 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:30
3,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   5:31
5,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   5:34
5,7 Bory Interaktivní plán dopravy 5:35  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;