Detail spoje » Bus 36 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   6:06
0,5 Obchodní Interaktivní plán dopravy   6:07
0,9 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:08
1,4 Morseova Interaktivní plán dopravy   6:09
2,2 Plochá dráha Interaktivní plán dopravy   6:10
2,9 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:12
3,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   6:13
5,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   6:16
5,7 Bory Interaktivní plán dopravy 6:17  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;