Detail spoje » Bus N1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   1:18
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   1:19
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   1:20
1,7 Adelova Interaktivní plán dopravy   1:21
2,3 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   1:22
2,7 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   1:23
3,1 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   1:24
3,5 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   1:25
3,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:26
4,2 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:30
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   1:32
5,4 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   1:34
5,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   1:35
6,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   1:37
7,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   1:39
8,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   1:40
10 U Družby Interaktivní plán dopravy   1:43
10,6 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   1:44
10,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   1:45
11,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   1:46
11,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   1:47
12,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   1:48
13 Bolevec Interaktivní plán dopravy 1:51