Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:15
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   10:17
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   10:19
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   10:20
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   10:21
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   10:22
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   10:24 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   10:25 V
8,6 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   10:31 V
9 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   10:32 V
10,5 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   10:35 V
11,3 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy 10:37   V



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019