Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   10:38 V
0,8 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   10:39 V
2,3 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   10:42 V
2,7 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   10:43 V
3,1 Dýšina Interaktivní plán dopravy   10:44 V
3,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   10:45 V
4,4 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   10:47 V
5,1 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   10:48 V
5,7 Dýšina Interaktivní plán dopravy   10:50 V
9,6 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   10:57 V
10,1 Kyšice Interaktivní plán dopravy   10:58 V
10,7 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   10:59
12 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   11:01
12,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   11:02
13 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   11:03
14 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   11:05
14,9 Doubravka Interaktivní plán dopravy 11:07  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019