Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:00
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:02
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   14:04
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   14:05
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   14:06
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   14:07
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   14:09 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   14:10 V
7,6 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   14:15 V
9 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   14:18 V
9,4 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   14:19 V
10,9 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   14:22 V
11,7 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy 14:24   V



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019