Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:45
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   8:47
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   8:49
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   8:50
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   8:51
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   8:52
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   8:54 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   8:55 V
8,6 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   9:01 V
9 Dýšina Interaktivní plán dopravy   9:02 V
9,6 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   9:03 V
10,3 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   9:05 V
11 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   9:06 V
11,6 Dýšina Interaktivní plán dopravy   9:08 V
12,4 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   9:10 V
13,9 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   9:13 V
14,7 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy 9:15   V



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019