Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   9:16 V
0,8 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   9:17 V
2,3 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   9:20 V
2,7 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   9:21 V
6,1 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   9:27 V
6,6 Kyšice Interaktivní plán dopravy   9:28 V
7,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   9:29
8,5 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   9:31
9,1 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   9:32
9,5 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   9:33
10,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   9:35
11,4 Doubravka Interaktivní plán dopravy 9:37  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019