Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:30
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:32
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   13:34
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   13:35
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   13:36
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   13:37
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   13:39 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   13:40 V
7,6 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   13:45 V
9 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   13:48 V
9,4 Dýšina Interaktivní plán dopravy   13:49 V
10 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   13:50 V
10,7 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   13:52 V
11,4 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   13:53 V
12 Dýšina Interaktivní plán dopravy   13:55 V
12,8 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   13:57 V
14,3 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   14:00 V
15,1 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy 14:02   V



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019