Detail spoje » Bus N7
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy   1:13
1 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   1:15
1,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   1:16
2 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   1:17
2,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   1:18
2,8 Ke Karlovu Interaktivní plán dopravy   1:19
3,2 Karlov Interaktivní plán dopravy   1:20
3,7 Cínová Interaktivní plán dopravy   1:20
4,2 Techmania Interaktivní plán dopravy   1:21
4,6 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   1:22
5 Tylova Interaktivní plán dopravy   1:23
5,4 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:25
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 1:26