Detail spoje » Bus 29 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:16
0,6 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:18
1,2 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:19
1,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:20
2,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:22
3,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:23
3,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:25
3,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:26
4,8 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:28
6 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:30
6,6 Čermákova Interaktivní plán dopravy   5:31
7,4 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   5:32
7,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:33
8,6 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:34
9,3 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:35
10,4 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:37  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;