Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:11
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:12
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:13
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:14
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:16
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:18
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:19
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:21
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:23
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:24
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:26
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:28
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   6:30
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   6:33
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   6:34
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   6:35
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:37
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   6:38
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:39
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   6:41
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   6:42
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 6:43