Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:18
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:19
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:20
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:21
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:23
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:25
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:26
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:28
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:30
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:31
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:33
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:35
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:37
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:40
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   5:41
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   5:42
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:44
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:45
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:46
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   5:48
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   5:49
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:50