Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   4:54
0,6 U Astry Interaktivní plán dopravy   4:56
1,2 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   4:57
1,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   4:59
2,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:01
3,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:02
3,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:04
3,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:06
4,8 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:08
6 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:11
6,6 Čermákova Interaktivní plán dopravy   5:12
7,4 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   5:13
7,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:15
8,6 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:16
9,2 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:17
10,2 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   5:19
10,7 Obchodní Interaktivní plán dopravy   5:20
11,6 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:21