Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:56
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:57
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:58
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:59
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:01
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:03
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:04
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:06
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:08
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:09
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:11
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:13
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   6:15
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   6:18
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   6:19
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   6:20
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:22
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   6:23
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:24
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   6:26
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   6:27
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 6:28