Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:02
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:03
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:04
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:05
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:07
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:09
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:10
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:12
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:14
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:15
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:17
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:19
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:21
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:24
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   5:25
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   5:26
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:28
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:29
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:30
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   5:32
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   5:33
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:34